بیانیه گام دوم انقلاب دستور کار جدی مدیران رسانه ملی

دی, 1398 بدون نظر دسته‌بندی نشده

معاون امور استان‌های صداوسیما گفت: بیانیه گام دوم انقلاب دستور کار جدی مدیران رسانه ملی در اقصی نقاط کشور است و در این زمینه اموری همچون جوانگرایی و فراجناحی بودن مورد تاکید هستند.

به نقل از معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، علی دارابی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید صدا و سیمای مرکز آبادان ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و تسلیت به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: مردم خوزستان در همه ادوار پشتیبان اسلام و انقلاب بوده‌اند و به فرموده امام راحل، دین خود را به انقلاب ادا کرده‌اند، استقبال گسترده آنها از پیکر مطهر شهدای مقاومت و تشییع باشکوه پیکر حاج قاسم سلیمانی هم برگ زرین دیگری در دفتر ولایت‌مداری خوزستانی‌ها بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت صدا و سیمای مراکز خوزستان و آبادان در هفته های اخیر و پوشش مناسب اجتماعات بزرگ مردمی در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: این مراکز به خوبی با شبکه‌های ماهواره‌ای مقابله و از طریق انعکاس تصاویر مربوط به اجتماع عظیم مردمی، دروغ پردازی‌های معاندان را برملا کردند.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه رسانه ملی باید موشکافانه نقد کند و با تزریق امید به بررسی و پیگیری مجدانه بپردازد گفت: مدیران باید نقدپذیرتر باشند و به کمک صدا و سیما بیایند چرا که این سازمان چشم و گوش مردم است و صدای ملت و گله مندی‌های آنان را منعکس می‌کند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه سال جاری خاطرنشان کرد: سازمان صدا و سیما نه تنها در زمان انتخابات بلکه در تمام طول سال باید فراجناحی باشد به عبارتی مردم باید رسانه ملی را از خود بدانند چرا که صدا و سیما مرجع، پناه و صدای مردم است.

دارابی با تاکید بر قرار گرفتن بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان دستور کار جدی مدیران رسانه ملی در اقصی نقاط کشور گفت: قوه پیشران این بیانیه، جوانان هستند بنابراین جوانگرایی یکی از اولویت‌های صدا و سیماست؛ اگر آرمان‌ها و اهداف انقلاب را برای جوانان تشریح، کارنامه انقلاب را هنرمندانه تبیین و در همین چارچوب برنامه‌ها را تدوین کنیم کار خود را به درستی انجام داده‌ایم.

معاون امور استان‌های صدا و سیما عنوان کرد: همواره از مدیران خواسته‌ایم جذب نخبگان و تعامل موثر با سازمان‌ها را جدی بگیرند و در شرایط بحران و تشدید تحریم‌ها به رونق تولید بپردازند.

وی با بیان اینکه خط مشی صدا و سیما مبتنی بر اندیشه‌ها و آرمان‌هایی است که رهبر معظم انقلاب ترسیم فرموده‌اند گفت: ما نیز صدای مردم و تریبونی برای انعکاس عملکرد و فعالیت‌های نهادها در طول سال هستیم.

دارابی در ادامه از مرکز آبادان به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی، سیاحتی، زیارتی و کشاورزی نام برد و گفت: برای توسعه پایدار و رفع چالش‌ها باید جدی کار کرد.

در این مراسم با حکم علی عسکری رئیس صداوسیما، ناصر بهرام به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز آبادان منصوب و از زحمات داریوش دبیقی مدیرکل پیشین این مرکز قدردانی شد.

انتهای پیام

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =